نمایشگر وال سامسونگ به دلیل برخورداری از بهترین نوآوری‌ها، برنده جایزه نمایشگر سال 2019 شد. در ادامه با ویژگی‌های این نمایشگر باریک و کم حاشیه بیشتر آشنا می‌شویم.

شرکت سامسونگ الکترونیکس اعلام کرد این شرکت توانسته است جایزه بهترین نمایشگر سال را برای نوآوری‎ در صفحه‎های ماژولار در محصول «وال» دریافت کند. نمایشگرهای وال انقلابی در تجربه دیداری محسوب می‎شوند و می‎توانند رنگ مشکی خالص را در کنار طبیعی‏‌ترین حالت از دیگر رنگ‎ها نمایش دهند.

نمایشگر وال سامسونگ

سئوگ-جی کیم، معاون اجرایی بخش نمایشگرهای سامسونگ می‎گوید:

خیلی خوشحالیم که چنین جایزه مهمی را دریافت کردیم. ما به پیشرفت‌های فنی و نوآوری که در نمایشگرهای وال وجود دارد افتخار می‎کنیم و معتقدیم این محصول توانسته است کل صنعت را یک قدم به جلو ببرد.

جدیدترین فناوری نمایش در نمایشگر وال سامسونگ

نمایشگر وال سامسونگ یک نمایشگر عظیم است که در آن از فناوری میکرو ال ای دی (MicroLED) استفاده شده است. این فناوری که جدیدترین فناوری حوزه نمایش در دهه حاضر محسوب می‏‌شود، قابلیت‎های بسیار مهمی در حوزه کیفیت رنگ داشته و می‎تواند رنگ‎های بسیار شفاف و در عین حال طبیعی را تولید کرده و تجربه دیداری کاربر را در مقایسه با نمایشگرهای سنتی تا حد بسیار زیادی ارتقا می‎دهد.

نمایشگر وال سامسونگ

صفحه باریک و بدون حاشیه وال با طراحی ماژولار این امکان را فراهم کرده تا بتوانید آن را متناسب با فضا و دکور مورد علاقه‌‏تان تغییر داده و از هر زاویه‎ای یک نمای بسیار زیبا و لوکس را در اتاق نشیمن خودتان یا حتی محیط کسب‎وکارتان به دست آورید.

جایزه برترین نمایشگر سال (DIA) از طرف جامعه نمایشگرهای اطلاعاتی اهدا شده و در آن معیارهایی مانند نوآوری در کل محصول، اجزای مربوطه و کاربردهایی با بیشترین احتمال ایجاد تحول در آینده صنعت نمایشگر، مد نظر قرار می‎گیرد. این جوایز هر ساله در سه گروه «نمایشگر سال»، «برترین کاربرد نمایشگر سال» و «برترین اجزای نمایشگر سال» اهدا می‌‏شود.

نمایشگر وال سامسونگ

وی چن، مدیر کمیته جوایز می‎گوید:

بسیار خوشحالیم که جایزه برترین نمایشگر سال را برای نمایشگر ماژولار میکرو ال‏ ای‏ دی به محصول وال سامسونگ اهدا کردیم. جایزه برترین نمایشگر سال مهم‏‌ترین جایزه در این مجموعه جوایز است که با هدف شناخت بهترین محصولات نمایشگر و کاربردهای آنها در سال گذشته میلادی اهدا می‏‌شود. ما هم از تعهد دائمی سامسونگ به نوآوری و کمک به مسیر آینده صنعت نمایشگر، خوشحالیم.

جایزه برترین نمایشگر سال 2019 روز چهارشنبه 18 اردیبهشت به استفن چوی، رئیس بخش آمریکای شمالی نمایشگرهای سامسونگ اهدا شد. اهدای این جوایز بخشی از نمایشگاه بین المللی سالانه SID در کالیفرنیا بود.


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *