فهرست بستن

فورد برانکو مدل 2020 به موتور هیبریدی مجهز می شود؟ -پرشین ای پی

رسانه کلیک – اطلاعات جدیدی در رابطه با فورد برانکو مدل 2020 به اینترنت راه پیدا کرده که به استفاده از موتور هیبریدی در این خودرو اشاره می کند.

در رابطه با فورد برانکو مدل 2020 اطلاعات زیادی در اختیار رسانه ها قرار نگرفته است. در حالی که موتورهای مورد استفاده در این خودرو مشخص نشده، به تازگی مدیر عامل فورد به موتور هیبریدی این محصول اشاره کرده است.

این موضوع توسط خبرنگار Automotive News در یک توییت مطرح شده است. آقای Jim Hackett در جلسه ای با سرمایه گذاران فورد به این موضوع اشاره کرده است.

فورد علاوه بر توسعه نسخه بزرگتر این خودرو، به دنبال تولید مدل کوچکتر Escape نیز بوده که احتمالا با نام برانکو Scout معرفی و روانه بازار می شود. به نظر می رسد این مدل به موتور هیبریدی مجهز می شود. در گذشته شاهد استفاده از سیستم هیبریدی در فورد Escape بودیم.

فورد در گذشته نه چندان دور 11 میلیون دلار برای برقی کردن محصولات خود سرمایه گذاری کرد. بسیاری از محصولات این شرکت تا 4 سال دیگر در نمونه های هیبریدی روانه بازار می شوند که در میان آن ها می توان به نسل جدید فورد Escape و اکسپلورر اشاره کرد.

فورد برانکو مدل 2020 به سیستم هیبریدی یکسان با فورد اکسپلورر و Aviator مجهز می شود. در همین راستا، گیربکس 10 سرعته خودکار به همراه موتور الکتریکی، فضای زیادی از خودرو را اشغال نمی کند. این احتمال وجود دارد که فورد برای این خودرو، از پلتفرم مدل هیبریدی F-150 استفاده کند، البته هم اکنون اطلاعاتی در این رابطه منتشر نشده است.

انتظار می رود فروش مدل هیبریدی فورد برانکو به همراه نمونه استاندارد آن از سال آینده میلادی آغاز شود. این دو محصول در نمونه بنزینی مشخصات مکانیکی یکسانی خواهند داشت که شامل فاصله دو محور کم و سیستم تعلیق مستقل جلو می شود. جیپ به تازگی اعلام کرده نسخه هیبریدی رانگلر را روانه بازار می کند.

Source:
carbuzz
Posted in اخبار تکنولوژی

پستهای مرتبط

1 Comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *